Vušena tanjirača “V” tip

  • Visokokvalitetni, termički obrađeni diskovi.
  • Mogućnost podešavanja dubine preko točkova.
  • Lako prebacivanje iz radnog u transportni položaj.
  • Lako podešavanje ugla zakošenosti.
  • Mogućnost smanjenja razmaka između diskova.
  • Hidraulično sklapanje za smanjenje transportne širine zbog lakšeg i bezbednijeg transporta (CDHV SK).
  • Odstojnici i kućišta su pravljeni za teške uslove rada.
KARAKTERISTIKE
MODELBROJ DISKOVAPREČNIK DISKA
(cm)
RAZMAK IZMEDJU
DISKOVA (cm)
RADNI ZAHVAT
(cm)
RADNA DUBINA
(cm)
MASA
(kg)
PREPORUČENA SNAGA
(ks)
CDHV 16-610166102318420174060-70
CDHV 18-610186102320720181070-80
CDHV 20-610206102323020188080-90
CDHV 22-610226102325320195090-100
CDHV 24-6102461023276202120100-110
CDHV 26-6102661023299202190110-120
CDHV 28-6102861023322202260120-130
CDHV 30-6103061023345202330130-140
CDHV 32-610 SK3261023368203180140-150
CDHV 34-610 SK3461023391203250150-160
CDHV 36-610 SK3661023414203360160-170
CDHV 38-610 SK3861023437203430170-180
CDHV 40-610 SK4061023460203500180-200
video

Vušena tanjirača “X” tip

  • Visokokvalitetni, termički obrađeni diskovi.
  • Mogućnost podešavanja dublne preko točkova.
  • Lako prebacivanje iz radnog u transportni položzaj.
  • Lako podešavanje ugla zakošenosti
KARAKTERISTIKE
MODELBROJ DISKOVAPREČNIK DISKA
(cm)
RAZMAK IZMEDJU
DISKOVA (cm)
RADNI ZAHVAT
(cm)
RADNA DUBINA
(cm)
MASA
(kg)
PREPORUČENA SNAGA
(ks)
CDHLX 20-46020460191701090040-60
CDHLX 24-46024460192281096060-70
CDHLX 28-460284601926610102070-80
CDHLX 32-460324601930410106080-100
CDHLX 36-4603646019342101120100-120
video